Премиерът се срещна с поддръжника на Истанбулската конвенция Джамбазки, очакваме да покани водачите на АТАКА и НФСБ
![](https://www.zadkulisite.com/wp-content/uploads/2021/02/1556644918_d0b4d0b6d0b0d0bcd0b1d0b0d0b7d0bad0b83-860x280.jpg)
Премиерът се срещна с поддръжника на Истанбулската конвенция Джамбазки, очакваме да покани водачите на АТАКА и НФСБ
От публикации в медиите научаваме, че водачът на евролистата на ВМРО, спестил 1 милион от досегашната си толерантна към Истанбулската конвенция дейност – Ангел Джамбазки, се е срещнал с премиера Бойко Борисов по темата за циганската престъпност. Предполагаме, че това е опит за оправдание и замазване на бездействието на силовия вицепремиер Каракачанов по въпроса.
Ако премиерът на Р България се интересува от мнението на парламентарната група на патриотите по темата за циганската престъпност, съветваме го да се срещне и с водача на листата на ПП АТАКА д-р Георги Димов, както и с водача на листата на НФСБ Валери Симеонов, за да е пълноценно осведомен за виждането на своите коалиционни партньори.